Hakkımızda

Bach-çe sanat atölyesi, içinde sanatsal yaratıcılık barındıran bir bahçe. İçindeki ışığı sanat yoluyla yansıtmak isteyen herkesi sanat atölyemize davet ediyoruz.

Amacımız, kültür ve sanatı hayatının bir parçası yapmak isteyen herkese sanatı geniş bir vizyonla sunarak, kişinin kendisini keşfetmesini sağlamak. Bu amaçla, atölyemiz; etkileşimi, düşünmeyi, irdelemeyi ve paylaşımı teşvik eden sosyal bir ortam sunuyor. Müziğin ruhunuzu beslediğini düşünüyorsanız, paletinize biraz renk katmaya ihtiyacınız varsa, içinizden gelen duyguları bir objeye dönüştürmek istiyorsanız ya da yaşamın kendisini bir sanat olarak görüyorsanız; bu bahçe keşfetmeye değer.

Kurslar, hem yetişkin hem çocuklara yönelik verilmektedir. Enstrüman atölyesi, müzik üretmek isteyen herkese cevap vermek amacıyla, müzik öğrenimini interaktif bir metodla gerçekleştirir. Enstrüman çalmak isteyen her yaş ve seviye için sıcak ve sanat dolu bir ortamda eğitim fırsatı sunulur. Resim atölyesinde yağlı boya, kara kalem, pastel ve sulu boya gibi derslerin yanı sıra seramik ve ebru dersleri de verilir. Konservatuar, güzel sanatlar fakülteleri ve liselerine giriş sınavları için destek arayan adaylar için tecrübeli eğitimciler tarafından programlar hazırlanır.

Bunların dışında, hem yetişkin hem çocuklara yönelik haftalık veya aylık programlarla gerçekleşen alternatif atölyelerimize katılabilirsiniz. Bu atölyeler, sanatı bir araç olarak kullanarak, kişisel farkındalığınızı arttırmak, iletişim kurmanızı sağlamak, kendinizi ifade etmek, yaratıcılığınızı geliştirmek ve hayata karşı farklı bir bakış açısı kazandırmak amacıyla gerçekleştirilir. Eş zamanlı olarak hem sürekli kurslarımıza, hem de alternatif atölyelerimize katılabilirsiniz.

Gelin, bu bahçenin her mevsim değişen renklerinin güzelliğine beraber tanık olalım.